Прем’єр-міністр Росії Дмітрій Медведєв орендував землю під свою резиденцію в Іванівській області РФ менш ніж за 40 рублів на рік. Про це пише видання Собеседник з посиланням на відповідь адміністрації Івановської області (РФ) на депутатський запит.

Як свідчить відповідь, орендарем ділянки в 4108,49 га є фірма «Оріон». Компанія отримала її в оренду на 49 років за результатами аукціону, в якому була єдиним учасником.

Орендна плата за всю ділянку встановлена в розмірі 39 рублів 32 копійок на рік.

Нагадаємо, у вересні 2016 року російський Фонд боротьби з корупцією, що його очолює опозиціонер Алєксєй Навальний, опублікував розслідування, згідно із яким, прем’єр РФ Дмітрій Медведєв регулярно відпочиває у садибі «Миловка» в російському місті Пльос.

У березні 2017 року фонд Навального оприлюднив ще одне розслідування, в якому показав низку маєтків і бізнес-проектів, що, імовірно, належать Медведєву.

Як відомо, 26 березня в Москві, Санкт-Петербурзі та інших російських містах почалися акції протесту проти корупції. Приводом для мітингів стало розслідування Фонду боротьби з корупцією Алєксєя Навального про розкішне життя прем’єр-міністра РФ Дмітрія Медведєва.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ