Кінорежисера ФСБ затримала  2014  року у Сімферополі
Кінорежисера ФСБ затримала 2014 року у Сімферополі

Російський прокурор просить для незаконно ув’язненого українського режисера Олега Сенцова 23 роки колонії суворого режиму. Іншому фігуранту справи Олександру Кольченку «світить» 12 років. Наразі триває судове засідання у справі українців, яких у Росії звинувачують у спробі влаштувати теракти в Криму після анексії півострова. Про це повідомляє телеканал «Дождь».

Українського кінорежисера, сценариста та активіста Євромайдану Олега Сенцова російська ФСБ затримала у ніч проти 11 травня 2014 року у Сімферополі та звинуватила у підготовці терактів у Криму, пізніше його перевезли до Москви. Зокрема, Сенцову закидають керівництво диверсійно-терористичною групою «Правого сектору», яка начебто здійснила 14 і 18 квітня 2014 року підпали штабів «Російської громади Криму» і «Єдиної Росії» в Сімферополі, а також готувала в кримській столиці вибухи біля пам’ятника Леніну і Вічного вогню.

Нагадаємо, сестра Надії Савченко прийшла у вишиванці підтримати Олега Сенцова. А судові пристави тут же заявили про можливі «провокації» на засіданні.

Читайте: Справа Сенцова-Кольченка: «засекречений свідок» звинуватила режисера у сатанізмі

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ