Мєдвєдєв пообіцяв виділити 12,5 мільярда рублів на просту іграшку

В Росії розгорається черговий фінансовий скандал у зв’язку з візитом прем’єр-міністра країни Дмітрія Мєдвєдєва у Новгородську область, де він взяв участь у виїзному засіданні президії Ради при Президенті РФ з модернізації економіки та інновацій.

Візит був би цілком звичайним, якби не «російські інновації», які тут же продемонстрували прем’єру любителі пиляти державний бюджет на різні «нанотехнології». Зокрема, Мєдвєдєву показали «інноваційного вітчизняного робота» в формі слона, видавши його за російську розробку.

Фото, на якому очільник російського уряду з серйозним виглядом розглядає чудо науки і техніки, навіть потрапило у державні ЗМІ.

Уже скоро пильні блоґери розпізнали у «бойовому слонопотамі» звичайний дитячий конструктор LEGO Education Mindstorms EV3 45560, призначений для навчання дітлахів основам робототехніки. Продається він і в Росії – наприклад, на «Яндекс.Маркеті», де вартість іграшки становить 7999 рублів. Іграшка призначена для для хлопчиків і дівчаток у віці від 10 років.

Водночас, Мєдвєдєв іграшкою залишився задоволений настільки, що навіть не проти виділити на подальшу «розробку» 12,5 мільярда рублів із державного бюджету Росії. Саме таку суму, за словами прем’єра, планується витратити «на фінансування національної технологічної ініціативи».

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.