У фінустанові не уточнюють, на яку суму проведуть докапіталізацію

Поки російський «Сбєрбанк» шукає шляхи, як швидко залишити український ринок, «Промінвестбанк» планує на зборах акціонерів 27 квітня ухвалити рішення про докапіталізацію, передають Українські Новини.

Фінансова установа має намір збільшити статутний капітал шляхом приватного розміщення додаткових акцій номінальної вартості. При цьому в банку не уточнюють, на яку суму проведуть докапіталізацію. Зараз статутний капітал «Промінвестбанку» становить 40,6 млрд. грн.

Нагадаємо, що раніше голова «Внешекономбанку» Сєргєй Горьков заявив, що незабаром ухвалять остаточне рішення щодо угоди про продаж українського «Промінвестбанку». Можливий покупець – група ОТР. Після цього в угорській банківській групі ОТР заявили, що перебувають на попередній стадії переговорів з придбання одного українського активу, але це не українська «дочка» російського «Внешекономбанку» – «Промінвестбанк».

Як відомо, 16 березня Президент України Петро Порошенко увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» щодо низки юридичних осіб.

Санкції строком на один рік будуть застосовані до публічного акціонерного товариства «Сбербанк», ПАТ «ВіЕс Банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», ПАТ «ВТБ БАНК», ПАТ «БМ БАНК» в частині запобігання виведенню капіталів зазначеними юридичними особами за межі України на користь пов’язаних із ними осіб.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ