Альберт-хол
Альберт-хол закрили для виконавців з Росії

Головний і найкращий майданчик Лондона – Альберт-хол – відтепер закритий для російських виконавців. Про це розповів політичний емігрант з Росії та координатор руху «Говорітє громчє!» Андрій Сидельников, передає Радіо Свобода.

За його словами, причиною такого рішення став концерт російської співачки Валерії. «Вони не хочуть більше зв’язуватися з російськими артистами. Репутація у Великої Британії коштує дуже дорого», – наголосив Сидельников.

У 2014 році в Альберт-холі не змогли відмовити виконавиці з РФ, оскільки «там були задіяні великі фінанси», але імідж Лондонського королівського залу мистецтв і наук імені Альберта сильно постраждав.

При цьому концертний майданчик буде також закритий і для тих російських артистів, які «не дружать із владою». «Лондон не закривається для них, ми завжди раді їх вітати і чекаємо з концертами, готові допомогти в організації різних заходів, у пошуку альтернативних майданчиків. Але так склалася ситуація, що через той скандал керівництво Альберт-холу вирішило не співпрацювати у найближчі роки з російськими виконавцями. І політичне забарвлення, погляди, або ще щось інше не мають значення, просто вони ухвалили таке рішення», – підкреслив Сидельніков.

Нагадаємо, 21 жовтня 2014 року концерт Валерії в Роял Альберт-холл в Лондоні (Велика Британія) супроводжувався масовими протестами. Артистку засудили активісти руху «Говорітє громчє» за її політичні висловлювання на адресу України і підтримку політики Путіна.

Читайте: П’єха переплюнув Кобзона – заспівав про «героїчний гумконвой на Донбас»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ