Причиною такого рішення стала друга частина доповіді юриста з Канади Річарда Макларена, який розповів про факти застосування допінгу в російському спорті

Виконком Міжнародного паралімпійського комітету на засіданні в Барселоні продовжив санкції відносно Паралімпійського комітету Росії. Таким чином, поки Росія не змінить свою антидопінгову систему, російські паралімпійці не зможуть брати участь у міжнародних турнірах. Про це пише Дзеркало тижня.

«Антидопінгова система в Росії мала перед собою завдання порушувати принципи, яких повинна була дотримуватися. Поки на ці дані не буде адекватної відповіді – у російських паралімпійців немає жодних шансів виступати на змаганнях», – сказав голова робочої групи Енді Паркінсон.

Причиною такого рішення стала друга частина доповіді юриста з Канади Річарда Макларена, який продовжив розповідати про факти застосування допінгу в російському спорті. Так, заборонені препарати вживали російські спортсмени, які виступали на Олімпіаді-2012 в Лондоні, літній Універсіаді-2013, чемпіонаті світу з легкої атлетики 2013 року в Москві і зимових Іграх 2014 року в Сочі. Махінації проводилися під контролем Російського антидопінгового агентства (РУСАДА), ФСБ і Міністерства спорту.

У доповіді Макларена йшлося про зникнення як мінімум 35 позитивних допінг-проб у російських паралімпійців в період з 2012 по 2015 роки. При цьому на Паралімпіаді в Сочі збірна Росії виграла на 65 медалей більше, ніж найближчі переслідувачі з Німеччини.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у березні 2017 року російський президент Путін вперше визнав факт застосування допінгу в російському спорті. Однак відразу відхрестився від провини влади.

Також стало відомо, що уряд Росії опублікував список субстанцій та методів, що їх заборонено застосовувати у спорті під загрозою кримінального покарання. При цьому в підсумковому списку не згадуються два модулятори метаболізму, які були в переліку, опублікованому в грудні 2016 року для громадського обговорення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ