Користувачі соцмережі не вірять, що фото були зроблені 9 серпня

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова надіслала своїй колезі фотографії українського політв’язня Олега Сенцова. Про це у Facebook написала український Омбудсмен Людмила Денісова.

«Тільки-но від Уповноваженого РФ надійшли фото Олега Сенцова. За інформацією, яку їй передали, Олег активний , ходить дивитися телевізор, читає книжки, пише щось час від часу. Всі, цитую, дивуються як він витримує, стан його задовільний. На моє запитання, чи можу я оприлюднити фото, мені відповіли, коли питали про дозвіл зробити фото, Олег розуміє, що люди хвилюються про нього. Ці три фото Олега Сенцова я щойно отримала», – написала Денісова.

Однак, користувачі соцмережі не вірять, що ці фото були зроблені сьогодні. Люди припускають, що Росія могла сфальсифікувати світлини, адже 8 серпня сестра Сенцова Наталія Каплан повідомляла, що український режисер, який голодує з 14 травня, почувається вкрай погано та майже не встає з ліжка.

7 серпня адвокат Дмитро Дінзе після відвідин Сенцова розповів, що стан здоров’я українського режисера значно погіршився, але він відмовляється припиняти голодування.

У Росії одразу ж заявили про «задовільний» стан українця. Начебто обстеження не виявило погіршення стану його здоров’я.