Виступ був приурочений до 23 лютого

«Концертний хор Санкт-Петербурга» на концерті в Ісаакіївському соборі 23 лютого виконав пісню про атомне бомбардування США. Відеозапис оприлюднив у Facebook блоґер Геннадій Мохненко.

Новая газета уточнює, що в основній програмі хор виконав пісні Владіміра Висоцького, Алєксандри Пахмутової та інших авторів.

А після 60-ї хвилини пролунала пісня «На підводному човні, або про зарплату військовослужбовців» Андрєя Козловського.

«Пісня про ядерне бомбардування Америки і негрів під куполом Ісаакіївського собору на честь 23-го лютого – це ЩОСЬ !!! Не пропустіть цей шедевр скрєпоносної потвори – росії …)))) Але головне … Пітерська інтелігенція радіє !!! Пусі-Райт рвуть волосся в сторонці !!!)))», – йдеться в описі до відео.

Текст пісні наводиться мовою оригіналу:

«На подводной лодочке с атомным моторчиком

Да с десятком бомбочек под сотню мегатонн

Пересек Атлантику и зову наводчика:

“Наводи, говорю,- Петров, на город Вашингтон!”

            Тру-ля-ля, тру-ля-ля, все могу за три рубля!

            Здравствуй, новая земля неприятеля!

И на самолетике сверху друг мой Вовочка

Не с пустыми люками в гости прилетел,

На подводной лодочке да с атомным моторчиком

Экипаж веселую песенку запел.

            Тру-ля-ля, тру-ля-ля, можем все за три рубля!

            Ты гори, гори земля неприятеля!

Сладко дремлют в Норфолке огоньки по берегу,

Спят усталые игрушки, негры тихо спят,

Ты прости, Америка, хорошая Америка,

Но пять сотен лет назад тебя открыли зря.

            Тру-ля-ля, тру-ля-ля, все могу за три рубля!

            Пополам гори земля неприятеля!»

Песни о ядерной бомбежке Америки и негров, под куполом Исаакиевского собора, в честь 23-го февраля – это НЕЧТО!!! Не пропустите сей шедевр скрепоносной уродины – россии… )))) Но главное… Питерская интеллигенция – ликует!!! Пуси-Райт рвут волосы в сторонке!!!)))Текст…. На подводной лодочке с атомным моторчикомДа с десятком бомбочек под сотню мегатоннПересек Атлантику и зову наводчика:"Наводи, говорю,- Петров, на город Вашингтон!"Тру-ля-ля, тру-ля-ля,Все могу за три рубля!Здравствуй, новая земляНеприятеля!И на самолетике сверху друг мой ВовочкаНе с пустыми люками в гости прилетел,На подводной лодочке да с атомным моторчикомЭкипаж веселую песенку запел.Тру-ля-ля, тру-ля-ля,Можем все за три рубля!Ты гори, гори земляНеприятеля!Сладко дремлют в Норфолке огоньки по берегу,Спят усталые игрушки, негры тихо спят,Ты прости, Америка, хорошая Америка,Но пять сотен лет назад тебя открыли зря.Тру-ля-ля, тру-ля-ля,Все могу за три рубля!Пополам гори земляНеприятеля!

Gepostet von Gennadiy Mokhnenko am Montag, 25. Februar 2019

Нагадаємо, раніше президент Росії Владімір Путін заявив, що в США повинні добре подумати, перш ніж розміщувати свої ракети в Європі, оскільки в РФ готові відповісти на загрози розгортанням нових видів озброєння. За його словами, якщо американські ракети з’являться на європейському континенті, то Росія буде змушена створити і розгорнути види озброєння, які можуть бути використані не тільки у відношенні тих територій, з яких для неї буде відповідна пряма загроза, а й щодо тих територій, де знаходяться центри ухвалення рішень щодо застосування загрозливих  для РФ ракетних комплексів. Зокрема, Путін похвалився гіперзвуковою ракетою «Циркон», яка має дальність понад тисячу кілометрів і здатна вражати як морські, так і наземні цілі.

Читайте: РосЗМІ показали, як їхня ракета летить на Пентаґон і резиденцію Трампа (відео)