Російський виш врешті видалив фото зі свого сайту

Вища школа економіки РФ запустила рекламу нового конкурсу, проілюструвавши його світлиною з їдальні Українського католицького університету. Про це повідомив співзасновник онлайн-курсів Prometheus Іван Примаченко на своїй сторінці у Facebook.

За словами Примаченка, Виша школа економіки – один із найпрестижніших та найпафосніших російських університетів. Нещодавно вони опублікували футуристичне фото свого кампусу і розпочали рекламу нової програми в Інтернеті.

«Усе б нічого, от тільки на стильному фото зображено не приміщення ВШЕ, а трапезна Українського католицького університету у Львові! Отака лагідна українізація», – зауважив засновник Prometheus.

Фотографію з Українського католицького університету з сайту ВШЕ пізніше видалили, замінивши іншим знімком. Під новим фото зазначено: «Раніше тут була інша фотографія, придбана редакцією на спеціалізованому сервісі istock.com. На фотографії не було позначок про те, який саме університет на ній зображений. Як виявилося, це був Український католицький університет. Такий вибір фото частина читачів вважає некоректним, тому для збереження числа спокійних і щасливих читачів ми замінили фотографію».

Читайте: Мережа кепкує з «боротьби» російських комунальників із брудним снігом (відео)