За словами глави відомства з охорони конституції, шпигунська діяльність російських спецслужб у Німеччині залишається інтенсивною

У Німеччині побоюються, що Росія може розпочати дезінформаційні кампанії у зв’язку з виборами до Бундестаґу, заплановані на 24 вересня. Про це заявив глава відомства з охорони конституції Німеччини Ганс-Ґеорґ Маасен, пише DW

Він вважає, що РФ має всі ресурси для проведення подібної кампанії, однак уточнив, що не знає, чи такі заходи «вписуються в нинішню політичну програму Кремля».

Глава відомства з охорони конституції припускає, що можливо російська влада не буде зацікавлена в подальшому ускладненні відносин з Німеччиною.

За його словами, зараз немає доказів про причетність російських спецслужб до кібератаки на Бундестаґ.

«Для спецслужб практично неможливо знайти придатні для використання в суді докази того, що Росія, наприклад, стоїть за кібератаками на Бундестаґ», – зазначив він.

Водночас, за словами Маасена, шпигунська діяльність російських спецслужб у Німеччині залишається інтенсивною.

Нагадаємо, у 2015 році на комп’ютерні мережі Бундестаґу здійснили кубератаку. Невідомі хакери намагалися проникнути в мережу внутрішньої передачі даних. Згодом у ЗМІ з’явилася інформація, що до кібератаки могли бути причетні російські хакери.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ