Експерт переконаний: Росія не планує дати спокій Донбасу

Російське командування на Донбасі готується до загострення обстановки, тому зміцнює свої позиції та зосереджує ресурси на найбільш небезпечних напрямках. Про це повідомив журналіст, військовий експерт Юрій Бутусов.

«Устаткування опорного пункту 1-го армійського корпусу ЗС РФ під Донецьком. Аерофотозйомка позицій противника з українського безпілотника. Наші позиції – менше кілометра, російські найманці ведуть інженерні роботи на відстані, звідки наші спостерігачі все бачать, звичайно. Українські підрозділи спостерігають за цими роботами, але як бачимо, артилерія в цьому районі дотримується Мінських домовленостей, воронок не видно. Бачимо бункер, укріплений колодами та мішками, який противник абияк замаскував землею», – пише Бутусов.

Згідно з його інформацією, це легкі польові укріплення. Щоправда, такі колоди особливо не в один накат, з легкого озброєння до 100 міліметрів зруйнувати проблематично, а якщо ще врахувати ліміти на боєприпаси, то взагалі нереально.

«Бачимо, що противник поводиться досить відкрито на передовій. Бачимо, що звезли ще колоди, мішки в необхідній кількості для обладнання нових спостережних пунктів. Російське командування готується до загострення обстановки: на найбільш небезпечних напрямках зосереджує ресурси та матеріальні запаси. Якось не схоже, щоб вони збиралися вводити миротворців і завершувати війну».

Оборудование опорного пункта 1-го армейского корпуса ВС РФ под Донецком. Аэрофотосъемка позиций противника с украинского…

Posted by Юрий Бутусов on Sunday, 24 September 2017

Читайте: Екс-глава Держдепу дала пораду щодо деокупації Донбасу

БЕЗ КОМЕНТАРІВ