Росія намагається незаконно заробляти на газі на окупованому Донбасі
Росія намагається незаконно заробляти на газі на окупованому Донбасі

Росія захопила частину газового ринку на окупованому Донбасі та намагається стягувати гроші за використане блакитне паливо. Про це заявив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, повідомляє Укрінформ.

«Як ми розуміємо на даний момент, але не можемо це чітко підтвердити, «Газпром» постачає свій газ на ті території. На нашу думку, йдеться про те, що разом із захопленням території російська сторона також захопила частину ринку і намагається утримати її», – зауважив голова правління «Нафтогазу».

Він зазначив, що не має точної інформації про те, як на цих окупованих територіях організована система стягування платні за спожитий газ.

«Ми не маємо на це документального підтвердження, але ми маємо інформацію, що «Газпром» також намагається отримати там гроші», – сказав Коболєв.

«Нафтогаз» постачав блакитне паливо на нині окуповані території на Донбасі до лютого 2015 року, але через численні терористичні загрози й атаки ці поставки були припинені.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, кілька районів Макіївки Донецької області, яка перебуває під контролем бойовиків з угрупування «ДНР», з 3 по 6 січня залишалися без газу та опалення. Через мороз в оселях макіївчан була нульова температура, у багатьох будинках приватного сектора порозривало труби.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ