Ернст поклав відповідальність за недопуск російської конкурсантки на Європейський мовний союз

Ще не відбулося цьогорічне «Євробаченння» в Києві, а росіяни вже готуються до пісенного конкурсу в 2018-му. Причому відправлятимуть ту саму конкурсанту – Юлію Самойлову.  Хоча невідомо, яка країна стане переможцем і чи зможе російська співачка перетнути кордон тієї держави.

Тим не менш, генеральний директор російського «Пєрвого канала» Константін Ернст заявив, що нібито вже досягнута домовленість з Європейським мовним союзом про участь саме Самойлової  в «Євробаченні-2018», інформує ТАСС.

«Ми обговорювали це з Європейським мовним союзом, і вони знають, що від Росії братиме участь Юлія Самойлова», – сказав Ернст.

Водночас він наголосив на зобов’язаннях Європейського мовного союзу, як організатора конкурсу, стежити за дотриманням правил, які, за словами Ернста, «навряд чи передбачають, що країна, в якій відбувається в даний момент конкурс, може запроваджувати обмеження щодо учасників».

Варто зазначити, що Росія, традиційно, спотворює реальність у своїх заявах. Адже в 2009 році, коли «Євробачення» приймала Москва, виник скандал з недопуском учасника до конкурсу, ініціатором якого виступила сама Росія, якій не сподобалися слова пісні грузинського колективу «Стефані і 3G» We Do not Wanna Put In. Європейський мовний союз заборонив виступати грузинам після того, як в РФ заявили, що ця пісня має політичний підтекст. Тоді у Кремлі стверджували, що слова пісні співзвучні з прізвищем тодішнього прем’єр-міністра, а нині президента Владіміра Путіна і мають подвійний підтекст. Грузії запропонували або змінити слова пісні, або виконувати іншу композицію. Але Тбілісі відмовився, тож, країні не дозволили брати участь у пісенному конкурсі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Росія офіційно відмовилась замінити співачку Юлію Самойлову, якій на три роки заборонений в’їзд в Україну, на іншого конкурсанта. Таким чином РФ і не братиме участі у цьогорічному пісенному конкурсі, і не транслюватиме його.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ