вбивство
Росія стала світовим лідером за загальною кількістю вбивств

Росія посіла 1 місце в світі в рейтингу загальної кількості убивств і 2 місце після Мексики за кількістю вбивств на 100 тисяч жителів. А в Європі за кількістю вбивств на 100 тисяч населення РФ – на беззастережному 1 місці, повідомляє видання Новые Известия.

Крім цього, Росія займає одне з перших місць у світі й за чисельністю поліції. Зокрема, станом на 2014 рік, серед держав із населенням понад 5 млн осіб РФ – на 1 місці за чисельністю поліції на 100 тисяч жителів (547,4 особи). За нею йдуть Туреччина (474,8), Італія (467,2) і Португалія (454,2).

«З одного боку, велику кількість поліцейських можна пояснити великою кількістю вбивств. Однак це демонструє, що у нас в країні боротьба з тяжкими злочинами зводиться до діяльності з їх розкриття, а не з профілактики. Працювати починають вже після того, як щось сталося», – сказав голова «Комітету проти тортур» Ігор Каляпін.

До слова, Європейський парламент висловив заклопотаність у зв’язку зі станом демократії та дотриманням основних прав людини в Росії.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ