В окупованому Росією Криму забили першу палю моста через Керченську протоку
В окупованому Росією Криму забили першу палю моста через Керченську протоку

В окупованому Росією Криму забили першу палю моста через Керченську протоку. Про це повідомляється на офіційному сайті муніципального утворення місто Керч.

«Непіддатливий ґрунт доводиться прорізати величезними бурами. Свердла в діаметрі досягають майже півметра. На палях нанесені метрові позначки для контролю, наскільки глибоко конструкція увійшла в ґрунт», – йдеться у повідомленні.

Як наголошується, на даний момент проводиться випробування ґрунтів основи шляхом забивання паль в рамках підготовчих заходів. Нагадаємо, що у Росії затвердили план будівництва мосту в незаконно анексований Крим і готуються розпочати будівництво восени.

Янукович і Путін домовилися про будівництво транспортного переходу через Керченську протоку на зустрічі в грудні 2013 року, після зупинки підписання Угоди про асоціацію України та ЄС. Росія знову заговорила про будівництво моста, що з’єднує Росію та Крим, після незаконної анексії української автономії.

Як відомо, російський уряд визначив, що будівництвом об’єкта займатиметься компанія «Стройгазмонтаж», що належить російському мільярдерові Аркадію Ротенбергу. Причому в Кремлі наполягають, що будівництво має бути завершено  за будь-яких обставин. Побудувати міст планують до кінця 2018 року. Загальна довжина транспортного переходу складе 19 км.

Читайте: Кремль пропонує звільнити Савченко в обмін на шлях до Криму

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ