Янукович нібито не розглядає варіанти отримання громадянства або дозволу на проживання в РФ

Управління з питань міграції МВС Росії по Ростовській області продовжило термін дії свідоцтва про надання тимчасового притулку колишньому президенту України Віктору Януковичу до 26 жовтня 2018 року. Про це повідомляє російське видання Коммерсант.

«Причинами, що стали підставою для притулку, є політичне переслідування і загроза життю на території України. Вони не відпали, у зв’язку із чим і було продовжено термін дії документа», – пояснив виданню адвокат Януковича Віталій Сердюк.

За словами захисника, Янукович не розглядає варіанти отримання громадянства або дозволу на проживання в Росії.

«Тільки тимчасовий притулок до повернення на територію України», – підкреслив Сердюк.

Нагадаємо, раніше Кремль продовжив для екс-президента України Віктора Януковича право на тимчасовий притулок на своїй території до 26 жовтня 2017 року.

Як  відомо, стосовно колишнього президента країни Віктора Януковича розслідують кілька кримінальних справ. Президент-утікач звинувачується у державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни. За цими статтями, колишньому президенту загрожує до 15 років ув’язнення.