За словами російської журналістки, Росія серйозно зубожіла після анексії Криму

Російська журналістка й відомий політичний оглядач Юлія Латиніна в ефірі Эхо Москвы констатувала, що добробут росіян за три роки після окупації Криму сильно впав, але мешканці РФ дивним чином продовжують обожнювати Путіна.

«За ці 3 роки сталося дві речі. Перше, Росія стала убогою. Росстат нам може скільки завгодно розповідати, що ціни в рублях майже не змінилися, але, насправді, в країні все впало, наполовину впала відвідуваність ресторанів, наполовину впала відвідуваність торгових центрів, наполовину впали покупки техніки, машин. Так? Ось, звалилося все як рубль», – підкреслила Латиніна.

Вона зауважила, що раніше спостерігався суспільний договір Кремля з середнім класом, проте нині ситуація змінилася. Нині, стверджує вона, суспільний договір укладено з надбагатими представниками суспільства.

«Друга категорія населення – це анчоус, «Крим наш». З абсолютною більшістю пенсіонерів, лікарів, вчителів, бюджетників, просто прихованих безробітних, з величезною армією охоронців, персональних шоферів, які мають ментальність, ну, скажімо, мешканців Сицилії XX століття. Або мешканців Північної Кореї», – зазначила Латиніна.

Вона нагадала, що мешканці Сицилії XX століття були бідними і боялися заводити виробництво, оскільки могла прийти мафія і все забрати.

«Що робить цей житель Сицилії? Відповідь: він обожнює мафію. Чому? Тому що саме Дон дає йому гроші на операцію для дружини. Тому що якщо хтось образив доньку, то можна звернутися до Дона, щоб за неї заступилися. І ця людина не розуміє на рівні інстинкту, що якщо б Дона не було, то він би просто жив у світі, де б гроші на операцію дружині він заробив сам, доньку б захистила звичайна поліція», – пояснила оглядач.

«Ось у цьому сенсі Крим – це наш бог, це такий наш ідол. У нас нова релігія «Крим наш», у нас нова релігія Путін, зате ми встали з колін. І це не важливо, що на Заході не знають, що ми встали з колін, що над нами там сміються всі, крім американських демократів, у яких, звісно, своя завдання довести, що всемогутній страшний Путін, великий і могутній, обрав проклятого Трампа», – іронізує журналістка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ