Алєксандров, Єрофєєв
Російським спецназівцям загрожує довічне ув’язнення

Адвокат співробітника ГРУ Генштабу ЗС РФ Євгена Єрофеєва Оксана Соколовська припускає, що суд може засудити її підзахисного і другого співробітника ГРУ ГШ ЗС РФ Алєксандра Алєксандрова до довічного тюремного ув’язнення. Про це адвокат розповіла агентству Інтерфакс-Україна.

За її словами наразі вона поки не має усіх матеріалів справи. Їх нададуть у письмовому вигляді. Відповідаючи на запитання, коли можуть початися судові слухання, Соколовська висловила думку, що не раніше, ніж через 2 тижні, оскільки їй необхідно ознайомитися з усіма матеріалами.

Коментуючи заяву головного військового прокуратора Анатолія Матіоса про те, що прокуратура вимагатиме для російських спецназівців максимальне покарання, Соколовська зазначила, що в даному випадку мова може йти про довічний тюремний термін.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, затриманим в районі міста Щастя (Луганщина) співробітникам Головного розвідувального управління (ГРУ) Генштабу ЗС РФ Євгенію Єрофєєву та Алєксандру Алєксандрову висунуто нові підозри за низкою статей Кримінального кодексу України.

Читайте: Російське «правосуддя» засудило Сенцова до 20 років позбавлення волі

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ