Порошенко сказав, з якими меседжами летить до Берліну
Порошенко сказав, з якими меседжами летить до Берліну

Україна виконала ключові положення Мінських угод, тепер і вона, і європейські партнери, і весь світ очікують, що російська сторона та її поплічники на Донбасі будуть не гратися з угодами, а виконувати їх. Про це заявив президент Петро Порошенко  на урочистому заході з нагоди Дня Незалежності 24 серпня.

«В іншому разі реакція міжнародного співтовариства повинна бути рішучою та безкомпромісною», – додав президент. За словами Порошенка, саме з такими месіджами він вирушить  до Берліну на зустріч з лідерами Німеччини та Франції.

Він підкреслив, що для України «розумної альтернативи мирному врегулюванню кризи не існує, як не існує іншого альтернативного інструменту для досягнення миру, ніж Мінські угоди».

«Переконаний, лише разом ми можемо зупинити це зухвале й цинічне знущання над міжнародним правом, державним суверенітетом та територіальною цілісністю, всією архітектурою міжнародної безпеки. Наголошую – те, що відбувається в Україні – це продовження творення Європи, і це ще одна причина, чому Європа повинна бути з нами», – зазначив Порошенко.

Також Президент звернувся до лідерів держав світу із закликом підтримати Україну та «приєднатися до боротьби за цінності, боротьби за безпеку, правду і мир». «Адже саме про це сьогодні йдеться на Донбасі та в Криму», – додав Порошенко.

Нагадаємо, що після сьогоднішніх урочистостей з нагоди святкування Дня Незалежності України Президент України Петро Порошенко відбуває до Берліну на перемовини з німецьким федеральним канцлером Анґелою Меркель та головою французької держави Франсуа Олландом з питань подальшого мирного врегулювання збройного конфлікту в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ