Туреччина
Росія запровадила щодо Туреччини економічні санкції після інциденту із СУ-24

Скасування санкцій проти Туреччини має проходити поетапно, не на шкоду російським виробникам і партнерам. Про це заявив прем’єр-міністр РФ Дмітрій Медвєдєв під час засідання уряду РФ, передає РІА Новости.

«Згідно з цим дорученням (доручення президента РФ про скасування санкцій проти Туреччини, – ред.) треба підготувати пропозиції щодо зміни відповідних рішень, тобто і коригування указу, і постанови уряду. Діяти будемо поетапно», – наголосив він.

«Тут необхідно, з одного боку, скасовувати ці обмеження з урахуванням поліпшення загальнополітичного фону, ну, звичайно, не на шкоду російським виробникам і тим партнерам, які вже зайняли вивільнені ніші російського ринку», – заявив Медвєдєв.

Нагадаємо, днями стало відомо, що президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоґан надіслав президенту Росії Владіміру Путіну лист із вибаченнями за збитий торік на сирійсько-турецькому кордоні винищувач Су-24.

Згодом два президенти провели телефонну розмову, після чого Путін заявив, що має намір доручити уряду країни відновити співпрацю з Туреччиною.

Як відомо, після інциденту з Су-24 відносини двох країн різко погіршилися: Росія запровадила щодо Туреччини економічні санкції, оголосила про скасування безвізового режиму для турецьких громадян і звинуватила її вище керівництво в закупівлях нафти у терористичного угруповання «Ісламська держава».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ