У Лаврова заявили про «деградацію» в ПАРЄ

Майбутнє відносин між Росією та Радою Європи опинилося під питанням – РФ офіційно зупинила платежі до організації. Про це йдеться у повідомленні на сайті відомства Сєргєя Лаврова, передає Європейська правда.

Глава МЗС РФ вже проінформував про це рішення генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Яґланда.

«Міністр проінформував Генсекретаря Ради Європи про рішення призупинити сплату внеску Російської Федерації в бюджет Ради Європи за 2017 рік до безумовного відновлення в повному обсязі повноважень делегації Федеральних Зборів Російської Федерації в Парламентській асамблеї Ради Європи», – йдеться у повідомленні.

30 червня МЗС Росії вже опублікувало заяву, в якій йшлося про «глибоку кризу» в ПАРЄ та про рішення призупинити фінансування Ради Європи.

У Лаврова стверджують, що з того часу, як проти російської делегації в Асамблеї були запроваджені санкції через незаконну анексію Криму, «ситуація в ПАРЄ лише деградує».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 30 червня  рекордна кількість депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи поставила свої підписи під документом з пропозицією про припинення повноважень президента ПАРЄ Педро Аґрамунта, що відомий своїми симпатіями до Кремля. Він неодноразово намагався повернути російську делегацію до Асамблеї.

Голосування за даним проектом відбудеться 9 жовтня. Доти Аґрамунт не має права очолювати зустрічі депутатів ПАРЄ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ