У цілому, санкції застосовані до 19 фізичних осіб та 39 компаній

Через агресію РФ проти України Мінфін США запровадив санкції ще проти 19 осіб, серед яких є росіяни та чиновники з анексованого Криму, та проти 39 компаній, зокрема, російських банків та «дочок» «Транснєфті». Про це повідомляється на сайті Управління з контролю за іноземними активами Скарбниці США (OFAC).

«Скарбниця посилює санкції щодо Росії, визначивши організації, що беруть участь у поточному конфлікті в Україні», – йдеться у повідомленні.

До підсанкційних осіб потрапив Алєксандр Бабаков – заступник голови Комітету Ради Федерації РФ з міжнародних справ. Йому належить українська група компаній «VS Energy», а також готель «Прем’єр Палас» у Києві та ялтинський готель «Ореанда». Він є мажоритарним акціонером низки українських енергетичних підприємств, зокрема і «Київобленерго».

Під санкціями також опинився Андрєй Мельников, глава так званого Міністерства економічного розвитку підконтрольного Кремлю уряду в анексованому Криму.

В оновленому санкційному списку міститься і прізвище заступника міністра економічного розвитку РФ Сєргєя Назарова.

Також до списку секторальних санкцій OFAC потрапили банки, зареєстровані у РФ та у Криму, та численні «дочки» російської транспортної монополії «Транснєфть».

Як відомо, сама «Транснєфть» разом із компаніями «Газпром», «Лукойл», «Газпром нефть» та «Сургутнефтегаз» перебуває під секторними санкціями з 2015 року.

Окрім того, США додали до санкційного списку ТОВ «Байк. В. Центр», засновником якого є улюбленець Путіна, лідер російського клубу «Нічні вовки» Алєксандр Залдостанов, та компанії російського бізнесмена-ресторатора Євгенія Пригожина – «Конкорд Кейтеринґ» та «Конкорд Менеджмент й Консалтинг».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ