«Ехо Москви» провело опитування: представників яких національностей найбільше бояться громадяни РФ

Радіостанція Ехо Москви провела цікаве онлайн-опитування. Як з’ясувалося, більшість мешканців РФ дуже боїться зустрітися з українцем та чеченцем, особливо якщо йдеться про раптову зустріч, та ще й уночі.

Запитання, що його поставила редакція своїм слухачам, звучало так: «Зустріти представника якої національності в темний час доби ви побоюєтеся?».

Отже, 59% (4181 особа) дали відповідь, що бояться зустріти вночі українця. Наступні 30%, себто 2152 особа, зазначили, що побоюються нічної зустрічі з чеченцем. Решта 11% не дали певної відповіді (мабуть, ще не визначилися, хто страшніший: чеченець чи українець).

Проте є й результати іншого опитування, проведеного в телефонному режимі. Його результати кардинально відрізняються від тих, що були в онлайн-опитуванні. Зокрема, по телефону росіяни зазначили, що більше всього бояться нічної зустрічі з чеченцями. Таких громадян виявилося 89%. А от нічної зустрічі з українцями, згідно з опитуванням, бояться 11% росіян.

«Ехо Москви» не уточнює, з яких саме регіонів РФ голосували люди онлайн та де саме на території Росії мешкають  респонденти, яким ставили запитання по телефону.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ