Кремлівський найманець застрелив свого підлеглого в упор

Російські офіцери на території окупованого Донбасу все частіше застосовують жорстку фізичну силу до підлеглих. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

18 січня в одній із частин так званого «1-го Армійського корпусу» офіцер після тривалих знущань застрелив свого підлеглого і намагався видати цей злочин спочатку за обстріл українських військогових, а потім – за суїцид. Але згодом було встановлено, що вбитий загинув від пострілу в упор.

Крім того, за даними української розвідки, 17 січня в іншій частині цього ж «корпусу» сталася бійка між бойовиками, після цього деяких з них змусили дати неправдиві пояснення щодо інциденту.

Нагадаємо, 3 січня 2018 року в зоні АТО троє бойовиків померли через передозування наркотиками та алкоголем, ще один – через підрив на мінному полі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на територіях самопроголошених республік на окупованій частині Донбасу почалися переслідування, арешти і показові засудження бойовиків, які повернулися в «ДНР» після обміну заручниками.

Співробітники так званого «МДБ ДНР» інкримінують колишнім бойовикам співпрацю з українськими спецслужбами. Штаб АТО зазначає, що невизнані республіки засуджують своїх «захисників» на терміни від 14,5 до 18 років ув’язнення в колоніях суворого режиму.