З 2018 року в РФ можуть заборонити Facebook

Якщо соцмережа Facebook не виконає вимоги закону про зберігання персональних даних росіян на території РФ, її буде заблоковано в Росії. Про це заявив глава Роскомнагляду Алєксандр Жаров, передає РИА Новости.

«Закон обов’язковий для всіх, і тому сумнівів немає – в будь-якому випадку ми або доб’ємося того, щоби закон був виконаний, або компанія припинить роботу на території РФ, як, на жаль, сталося з LinkedIn. Тут винятків немає», – заявив чиновник.

За його словами, попри те, що Facebook має значну кількість користувачів на території РФ, соцмережа не є унікальним сервісом.

«Тому ми будемо домагатися, щоб 242-й закон компанією Facebook був дотриманий», – зазначив очільник Роскомнагляду.

За його словами, Facebook продовжує запевняти відомство, що розмірковує, як виконати закон.

«Офіційних листів до нас від них не надходило. У нас в планах перевірок за цим напрямком до кінця 2017 року Facebook немає, а в 2018 році подумаємо», – сказав Жаров.

Він також нагадав, що компанія Twitter вже позначила термін локалізації персональних даних – середина 2018 року.

Нагадаємо, Facebook виявив докази втручання Росії у вибори США 2016 року. Про це заявив гендиректор та засновник соцмережі Марк Цукерберґ.

Також ЗМІ писали про те, що російські розвідники створили близько двох десятків облікових записів у соцмережі Facebook, щоби шпигувати за виборчою кампанією президента Франції Еммануеля Макрона.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ