У Підмосков’ї щонайменше три людини стали жертвами отруєння невідомою рідиною

У пошуках «гострих вражень». Росіяни, які впродовж останніх півроку вже встигли отруїтися і засобом для миття ван, і склоочисником, продовжують пити все, що горить, або погано лежить.

У Сергієвому Посаді, що в Підмосков’ї, щонайменше три людини стали жертвами отруєння невідомою рідиною. Ще шестеро – перебувають у лікарні. Про це заявили в управлінні Слідчого комітету Росії, пише ВВС Україна.

За даними правоохоронців, росіяни отруїлися метиловим спиртом. Вони пили його з каністри, яку їм подарував невідомий чоловік.

Тим часом в Астраханській області на березі річки Ахтуба троє молодих людей знайшли каністру з невідомою рідиною, яка мала яскраво виражений запах спирту. Вони привезли каністру додому і розбавили її водою. До «застілля» приєдналися двоє сусідів, чоловік і жінка.

За даними слідства наразі кількість жертв отруєння спиртовмісної рідиною зросла до чотирьох.

Нагадаємо, на початку року 80 росіян отруїлися через вживання настоянки для ванн «Бояришнік» (українською «глід» – ред.).  Згодом троє мешканців Санкт-Петербургу померли після того, як випили склоочисну рідину «Дід Мороз».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ