У 2015 році глава СК РФ Алєксандр Бастрикін  заявив, що Арсеній Яценюк воював проти російської армії в Чечні

Слідчий комітет РФ звинувачує українського екс-прем’єр-міністра Арсенія Яценюка не лише в участі в бойових діях у Чечні, але й у Придністров’ї. Про це свідчать результати так званої експертизи, датованої 2015 роком. Про це пише Українська правда з посиланням на прес-секретаря Яценюка Ольгу Лаппо.

«Тепер кремлівське кривосуддя закидає Арсенію Яценюку ще й участь у бойових діях в Придністров’ї», – написала Лаппо на своїй Фейсбук-сторінці.

За її словами, російські слідчі нібито знайшли знайшли фотографію членів УНА-УНСО 1992 року в Придністров’ї. На ній «росексперти» змогли ідентифікувати Арсенія Яценюка».

Лаппо уточнила, що йдеться про матеріали слідства, на підставі яких так званий суд у Росії ухвалив рішення про заочний арешт Яценюка.

Як відомо, в 2015 році глава СК РФ Алєксандр Бастрикін  заявив, що Арсеній Яценюк воював проти російської армії в Чечні.

Водночас, згідно із біографією Арсенія Яценюка, у 1991-1996 роках він навчався у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на юридичному факультеті та паралельно у 1992-1997 роках був президентом юридичної фірми «ЮРЕК-ЛТД» у Чернівцях.

В лютому 2017 року Росія заявила, що Яценюк оголошений у міжнародний розшук, а в березні суд міста Єсентуки виніс рішення про заочний арешт колишнього прем’єра України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ