Ростислав Мартинюк, журналіст
Ростислав Мартинюк, журналіст

От я не знаю, чи ходили комфортабельні мікроавтобуси Кутаїсі-Москва під час війни. Чи ходили хоч якісь атобуси з Брно до Берліна, коли німці анексували Судети.

А от автобуси «Сумы—Москва—і—назад» ходять.

Реклама — просто в маршрутці, яка іде повз цвинтар загиблих на війні з Москвою.

І нашо було тому Герою України Сашку Оніщенку гинути під Слов’янськом? Побув би на больнічному пару місяців — і гайда на маршрутку до Москви, гроші заробляти.

А ви, тьоті, які передали позавчора консервацію у сектор А? Та взяли б і торганули тушонкою на Бєларусском вокзалє — а утром уже дома, в Сумах…

Ні, звісно, це не тільки сумська дилема. Випускник Львівської духовної семінарії казав мені (цілком буденно), що його брат, бач, знову поїхав на роботу до Москви. Із Золочева. Знайшов вигідний маршрут — через Білорусь… Так якось краще.

Ну, добре. Дураки русскіє. Це їдуть до РФ наші ДРГ. СБУ завербувало половину пасажирів мікроавтобуса «Сумы-Москва» — і вони під прикриттям будівельних фірм насаджують у Сокольниках та Кузьмінках наше підпілля. Готують евакуацію Сенцова і Савченко. Передають доларову готівку революціонерам Татарстану та Карелії.

Шо? Ні? Ха-ха-ха… Яка чепуха! За мір у всьому світі! Хай живуть зміни до Конституції… Автобус атправляєцца.

Автобус Суми-Москва

БЕЗ КОМЕНТАРІВ