Ростислав Мартинюк, продюсер і журналіст

Ну шо, після такого Закону про освіту в школах з’явиться новий, обов’язковий предмет – «Мова і література національних меншин». (Судячи з повідомлень Марини Хаперської це не жарт).

До класиків меншинної літератури належать Лєв Толстой і Алекзандар Пушкін. Це понятно.

Далі слід запровадити Гвардію Національних Меншин і Міністерство внутрішніх справ національних меншин. (Міністра можна не міняти, це понятно).

Потім обрати Президента Національних Меншин і Верховну Раду Національних Меншин.

Станцію метро Льва Толстого перейменувати на станцію метро Національних меншин, а Пушкінську – на бульвар Національних Меншин. Місто Бандерштат на Ґрінєвіч-Подолянський, площу Ринок назвати «Ринок Меншин».

Але це звісно мєлочі. За використання «мови більшости – української» (далі МБУ) – запровадити кримінальну відповідальність. Якщо МБУ буде регулярно порушувати права і – головне! – потреби національних меншин.

Головне питання: як визначити, ХТО належить до національної меншості? Бо жодного документу, який би підтверджував якусь національність в Україні НЕМА. І навіть сама спроба запровадити такі документи можуть «травмувати психіку громадянина» (так, здається, відповів нинішній Мін’юст на лист Ірини Фаріон про необхідність записів про національність).

Тож, хто такий «національна меншість» і що це за Закон про освіту, який діє у його виключних інтересах?

Дай отвєт! Нє дайот отвєта.

Джерело: Rostyslav Martynyuk

2 КОМЕНТАРІ

  1. В Німеччині проживає постійно декілька мільйонів турок , не чув ніколи про турецькі школи.
    Той хто не почуває себе Українцем (не залежно від національності) то нехай від’їжджає на свою історичну батьківщину, а решта мають вивчати і навчатися українською. Єдина особа, що не змогла опанувати українську мову – Микола Азаров (Азіров), вже виїхав тобто втік.

  2. Думаю , что с такими геноцидчиками нацменшинами будут украинцы , не уехавшие в другие страны .Геноцид продолжается , с 1 октября начнется тарифный ,хотя на холодную воду за лето дважды подняли-на 25 грн и 140 грн..Продолжение следует……

Comments are closed.