З початку року глави держав контактували вже чотири рази

Президенти України та Росії Петро Порошенко та Владімір Путін цього року вже чотири рази розмовляли по телефону. Про це пише російський КоммерсантЪ.

«За інформацією, отриманою «Комерсантом» з декількох джерел в Києві та Москві, попри жорстке протистояння Росії та України на всіх міжнародних майданчиках, між президентами Владіміром Путіним та Петром Порошенком тривають контакти», – зазначає видання.

Повідомляється, що передостання розмова відбулася 11 лютого, на наступний день після візиту до Москви президента Словенії. Після цього, за даними «Ъ», розмова відбулася 21 лютого з ініціативи української сторони і тривала близько 20 хвилин.

«Правда, ці контакти зі зрозумілих причин не афішуються: якщо про них будуть регулярно повідомляти, критики українського президента в радикальному таборі отримають черговий привід звинуватити його в «змові з агресором за спиною народу», – пише російське видання.

Як відомо, раніше під час Мюнхенської конференції Порошенко заявив: «Путін ненавидить Україну. Він вважає, що Україна не має своєї ідентичності. Але було б помилкою вважати, що Росія обмежиться Україною».

За словами українського президента, єдиним «гріхом» України в очах російського керівництва є її прагнення незалежності і демократичних цінностей.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ