Генпрокурор планує вручити депутатам повістки в стінах парламенту

Нардепи Борислав Розенблат та Максим Поляков, з яких Верховна Рада дозволила зняти недоторканність, не прийшли у Генеральну прокуратуру для отримання повідомлень про підозри. Про це пише видання Сегодня.

Очільник ГПУ Юрій Луценко планував особисто вручити їм повідомлення, проте у зазначений час нардепи до відомства не прибули.

Згодом речниця генпрокурора Лариса Сарган повідомила, що генпрокурор вручить повідомлення про підозру народному депутату Бориславу Розенблату в стінах Верховної Ради.

«Розенблат віддзвонився і сказав, що фізично не може вийти з Верховної Ради через блокування мітингувальниками. А Поляков продовжує шоу в парламенті», – зазначила вона.

На запитання, коли Розенблату і Полякову вручать повідомлення про підозри, прес-секретар генпрокурора відповіла: «На п’яту годину ми їдемо до Верховної Ради з поданням на Добкіна. Далі будемо дивитися».

Нагадаємо, вранці 13 липня спікер Верховної Ради Андрій Парубій анонсував, що приблизно на 17:00 заплановано розгляд подання на зняття недоторканності з народного депутата від «Опозиційного блоку» Михайла Добкіна.

11 липня парламент дав згоду на зняття недоторканності з народного депутата від «Народного фронту» Максима Полякова та нардепа від БПП Борислава Розенблата.

Читайте: На низькому старті: Добкін прийшов до Ради з «тривожною валізкою»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ