Директор НАБУ Артем Ситник

Національне антикорупційне бюро відсторонило від виконання посадових обов’язків двох детективів, які згадуються у розслідуванні журналістів «Bihus.info» про розкрадання в «Укроборонпромі». Про це повідомляє прес-служба НАБУ в Facebook.

«Двох детективів, згаданих у журналістському розслідуванні Лесі Іванової, відсторонено на час проведення службового розслідування», – йдеться в повідомленні.

Відповідне рішення ухвалив директор НАБУ Артем Ситник з огляду на суспільний резонанс та після консультацій з членами Ради громадського контролю НАБУ й Управлінням внутрішнього контролю НАБУ.

«Для максимальної ефективності службового розслідування та мінімізації ймовірного впливу і ризиків, я ухвалив рішення відсторонити детективів, задіяних у підготовці листів, оприлюднених журналістами Bihus.info. Переконаний, у ситуації, що склалася, потрібно виважено підійти до аналізу фактів», – пояснив Ситник.

Він пообіцяв, що результати службового розслідування передасть до ДБР та повідомить про них громадськість.

Двох детективів, згаданих у журналістському розслідуванні Lesya Ivanova, відсторонено на час проведення службового…

Gepostet von НАБУ am Donnerstag, 14. März 2019

Як відомо, ЗМІ оприлюднили розслідування про розкрадання в оборонній сфері. У махінаціях фігурує син екс-заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського.

За даними журналістів, 22-річний Гладковський-молодший разом із партнерами організував постачання контрабандних російських деталей для військової техніки, за які держпідприємства переплачували у 2-4 рази, купуючи його у фірм-прокладок. Керівництво «Укроборонпрому» знало про оборудки і давало на них згоду.

4 березня журналісти оприлюднили ще одну серію розслідування. У ній стверджувалося, що Олег Гладковський особисто щонайменше один раз отримував «відкат» з розкрадання в оборонному комплексі у розмірі 30 тисяч доларів.

11 березня журналісти повідомили, що усі слідчі органи, які мали б розслідувати розкрадання в «оборонці», знали про них і закривали справи за хабарі.

Олег Гладковський разом із Ігорем Кононенко є найближчими партнерами президента і керують бізнесом Порошенка після його обрання.