Через певний час люди спрямують свою злість проти нових президента, уряду і парламенту

Розпуск Верховної Ради обійдеться платникам податків в 300-400 мільйонів доларів. Про це заявив перший заступник голови ради Національного банку України Тимофій Мілованов, передає Інтерфакс-Україна

«З приводу розпуску парламенту – так, розпуск обійдеться платникам податків в 300-400 мільйонів доларів. Чому? Тому що тепер позичати доведеться під інші відсотки», – написав він у Facebook.

За його словами, дефолт «покладе» країнські банки, а можливостей швидко запустити економіку немає.

«У світі є передчуття глобальної економічної кризи. Коли настане криза, вартість грошей для України зросте в рази. Зараз ми беремо під 8-10% в доларах, а будемо під 30%. Тому макроекономічна стабільність, структурні реформи, технократичний уряд і програма МВФ нам критично важливі», – вважає перший заступник голови ради НБУ.

«Щоб заспокоїти людей, доведеться робити «посадки» старої влади. Це сподобається суспільству. Але «посадки» не змінять економіки… Через певний час люди спрямують свою злість проти нових президента, уряду і парламенту. Буде хаос. Це досить реалістичний сценарій на рік або два», – вважає Мілованов.

Утримання макроекономічної стабільності, на його думку, може зменшити ймовірність такого розвитку подій.

Як відомо, 24 травня в Україні розпочинається виборчий процес дострокових виборів до Верховної Ради. Вибори призначені на 21 липня.