Колишній депутат вже деякий час мешкав у Києві та мав українське громадянство

У Києві застрелили колишнього депутата російського парламенту Дєніса Вороненкова, повідомляє УНН.

Раніше стало відомо, що в Києві в районі вулиці Пушкінської  неподалік готелю Прем’єр Палас стався збройний напад на двох осіб. Нападники розстріляли двох чоловіків. Також повідомляється, що одному з них зробили кілька «контрольних» пострілів у голову. Другий потерпілий, імовірно, живий. За неофіційною інформацією потерпілі – бізнесмен та його охоронець.

Колишній депутат деякий час мешкав у Києві та мав українське громадянство. Був членом комітету Держдуми з питань безпеки та протидії корупції. Входив до складу фракції КПРФ.

Нагадаємо, в січні Вороненков дав свідчення Генеральній прокуратурі України у кримінальному провадженні за підозрою екс-президента Віктора Януковича у державній зраді. Зокрема, він частково підтвердив слідчим свідчення, які раніше дав інший колишній російський депутат, Ілля Пономарьов, який отримав влітку 2016 року посвідку на проживання в Україні.

Крім того Вороненков в інтерв’ю українськім ЗМІ розповідав про тотальну фальсифікацію результатів виборів в РФ, фактичну узурпацію ФСБ повноважень усіх силових відомств у країні та порівнював Росію з гітлерівською Німеччиною.

Нещодавно суд Москви санкціював заочний арешт колишнього депутата Держдуми Росії від КПРФ Дєніса Вороненкова.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ