Руслан Горовий, волонтер, режисер, письменник

Фігура медведчука в сприйнятті українця абсолютно однозначна: це стовідсоткове кристалізоване зло. Зло-максимум. Зло-константа. Ніхто з політичного естеблішменту країни і близько до нього не дотягує. Медведчуком можна вимірювати інших. Ну, там рабіновіч 0,5% медведчука, ахмєтов – 0,75%, ну і так всі інші.

Кум х**ла, команданте апарату кучми, поплічник вбивць Стуса. Навіть однієї з цих «регалій» для людини, яка не просто живе, а любить свою країну, достатньо, щоби чітко сформувати своє ставлення до цієї особи. А у медведчука за життя стільки назбиралося антиукраїнського, що аби роздати політикам, то вистачило б на всіх, хто був в політиці за роки незалежності, а може ще й лишилося б.

За таких обставин важко повірити, шо таку одіозну фігуру дуже сильно турбує, як її покажуть в якомусь там українському фільмі. Він добре розуміє, що в форматі незалежної України його постать абсолютно однозначна і цього нічим не перебити. Ні кнутом, ні пряником.
Інша річ Україна в складі, або союзі з запорєбріком. Тоді все, що я назвав, набуває інших барв. Навіть історія з «націоналістом Стусом».

Тож, є важливе, а є – головне. Головне – це рух України від мордору. І згодом все буде як в цивілізованому світі. А щодо кіно, то щас понавипливає ще купа всього, крім цього чахлика невмирущого. Ось побачите.
Бо ж купу холуїв готових прислужитися барину, навіть коли він не просить, ніхто не відміняв. Бо ж у холуїв теж свої сходи в небо і свій харчовий ланцюжок.

Малюнок Юрій Григорович Журавель найбільше передає суть персони про яку мова. Бо Юра завжди бачить головне.

Горовий політінформацію закінчив. Мей кам ін.  Вибачте, шо не в понеділок, часи такі.

Джерело: Ruslan Gorovyi