Телеканал правильно позначив лише Австралію

Американський відділ російського пропагандистського каналу Russia Today випадково в одному з сюжетів позначив на карті світу замість Нової Зеландії Японію, а замість Нової Гвінеї – Південну Корею. Про це повідомляє The Guardian.

«Помилка сталася в їхньому американському відділенні. Правильно була позначена лише Австралія», – йдеться в повідомленні.

Інцидент стався 15 серпня. Пізніше визнав помилку прессекретар телеканалу. У Russia Today вибачилися через помилку.

«Наша американська команда ранкових новин зазнала невеликої географічної невдачі. Ми виправили помилку, щойно її помітили, і передали команді нову карту Південної півкулі, щоби переконатися, що це більше не повториться», – повідомили на каналі.

Нагадаємо, на офіційному сайті Олімпійських ігор 2020 року Південні Курили позначені як частина Японії. Так, острови Кунашир, Шикотан, Ітуруп і Хабомаї потрапили в префектуру Хоккайдо. Японія претендує на чотири південні острови Курильської гряди, посилаючись на Трактат про торгівлю і кордони 1855 року.

Раніше на офіційному сайті Великої двадцятки (G20) оприлюднили відеозапис, на якому чотири острови Курильської гряди, які фактично належать Росії, визначені як частина Японії.

Читайте: Іспит із географії: Геращенко слідом за Зе-Офісом переплутала столиці