Місяць
Коштуватиме поховання на Місяці від $10 тисяч

Людське поселення на Місяці може з’явитись у цьому столітті. Але якщо цього не станеться, то кожен із нас може побувати там у потойбічному світі. Принаймні таку послугу пропонують західні ритуальні бюро, пише sci-tech.club.

Цього тижня компанія Elysium Space оголосила, що вона може відправити частину кремованих останків на Місяць. Коштуватиме така послуга від 11 тисяч доларів. Але перші 50 зареєстрованих осіб отримають таке поховання всього за 9950 доларів.

Ще один конкурент похоронна фірма Celestis – допоможе вам зробити Місяць своїм останнім притулком за 12 500 доларів за один грам попелу. Це бюро вже відправляє з 1997 року кремовані останки людей на низьку навколоземну орбіту, а тепер до 2018 року планує «розширити географію своїх послуг» на Місяць.

Своєю чергою Elysium Space планують перші похорони на навколоземній орбіті наприкінці поточного року, а вже у 2016 році компанія хоче досягти Місяця. Єдиний нюанс у тому, що останки людей не будуть по-людськи закопані на Місяці, а лише залишаться там лежати в своїх коробках у вигляді космічного сміття.

Читайте: Японія 2018 року відправить на Місяць свій космічний апарат

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ