Ерік Найман попередив про ризик нової хвилі економічної кризи

Керівний партнер компанії Capital Times, фінансовий аналітик Ерік Найман у своєму Facebook висловив думку, що останні новини зі США і Китаю дають тривожний сигнал для світової економіки, що збільшує ризик нової хвилі кризи.

«На Манхеттені почали падати ціни на нерухомість (позначається стрибок ставок за іпотекою), продажі в магазинах в різдвяний тиждень розчарували – акції M (-11% вночі) і KSS (-15%) віддали всі завоювання після перемоги Трампа. Ці компанії заявили про звільнення», – підкреслив аналітик.

На цьому тлі він додав, що в Азії Bitcoin злетів більш ніж на 10%, вище $1089 (новий історичний максимум), на грошах, що «тікають» з юаня китайців. Із офшорним юанем криза ліквідності – ставки овернайт злетіли до 45%.

«Одночасно бачимо зростання японської єни та золота, а також зниження прибутковості американських держоблігацій. Це ознаки спроби уникнути ризику», – запевнив фахівець.

Крім того, він підкреслив, що це явно негативні економічні тенденції, а стабільним поки залишається тільки ринок акцій, але це враховуючи факт, що поки не почалися торги в США.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ