Ryanair планує збільшити кількість напрямків із України

Віце-президент європейської лоукост-авіакомпанії Ryanair Девід О’Брайен у інтерв’ю Мind  повідомив, що планує у майбутньому додати ще 15 напрямків із Києва.

Нагадаємо, 15 березня 2017 року відбулась офіційна презентація і нарешті стало відомо, в яких напрямках українці зможуть дешево літати в Європу з Києва. Так, із жовтня відкриють рейси зі Львова до Кракова, Будапешта, Берліна, Вроцлава, Меммінґена, Лондона та Ейндховена, а влітку 2018 року авіаперевізник планує запустити зі Львова ще рейси до Італії та Іспанії.

«Ми вважаємо, і наш досвід показує, що між обраними аеропортами точно є попит. І це лише початок: в майбутньому ми плануємо тільки у Києві додати близько 15 напрямків», – заявив О’Брайен.

За його словами, наразі Ryanair не планує відкривати базу в Україні, тож всі літаки лоукостера будуть прилітати з-за кордону.

Крім того, віце-президент компанії  повідомив, що Львів та Київ – наразі єдині міста, у які будуть здійснювати польоти повітряні судна компанії.

«Ми не можемо охопити все і відразу. Попит на наші послуги дуже великий. Ми виконуємо польоти у більш ніж 200 аеропортів, і всі просять дати нові напрямки. Це неможливо. Існує реальна конкуренція між аеропортами, які хочуть працювати з нами. Тому ми змушені вибирати ті, які більш підготовлені, куди затребувані польоти з уже наявних баз», – пояснив представник Ryanair.

Також він зауважив, що поки лоукостер не розглядає можливість запуску внутрішніх авіарейсів по Україні через відсутність тут бази авіакомпанії, проте він не відкидає такої можливості у майбутньому.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ