Омелян анонсував заплановану на 15 березня спільну прес-конференцію з одним із найбільших лоу-костерів Європи

Згадка про українські аеропорти «Жуляни» та «Львів» з’явилася в коді нідерландської версії сайту найбільшого лоукостера Європи Ryanair. Про це повідомляє avianews.com з посиланням на користувача форуму видання tkr.

У січні цього року цей же користувач повідомив про появу на тестовій версії сайту Wizz Air рейсу «Львів-Вроцлав» за два дні до його офіційного анонсування.

7 березня міністр інфраструктури України Володимир Омелян анонсував заплановану на 15 березня спільну прес-конференцію з одним із найбільших лоу-костерів Європи. Він відмовився уточнити назву авіаперевізника, пояснивши це тим, що такою є політика компанії.

«Сподіваюся, що 15 березня це станеться і в Києві, і у Львові. Ця авіакомпанія проінформує про маршрути, своє бачення ринку і про потенційні напрямки подальшої співпраці», – розповів Омелян.

У лютому головний співробітник Ryanair з правових питань та регулювання Юліуш Коморек заявив польським журналістам, що компанія близька до ухвалення рішення про вихід на український ринок.

У свою чергу, Володимир Омелян ще в липні 2016-го заявляв, що Ryanair літатиме з 2017 року в «Міжнародний аеропорт «Львів».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ