У компанії наголосили, що «Бориспіль» позбавив українських пасажирів доступу до дешевих авіаквитків

Ірландська бюджетна авіакомпанія Ryanair заявила, що аеропорт «Бориспіль» став на бік перевізників з високими тарифами, включаючи і «Міжнародні авіалінії України», та скасувала свій анонсований вихід на український ринок. Про це йдеться у повідомленні прес-служби лоукостера.

«Ryanair оголошує, що скасовує свій прихід в Україну після того, як київський аеропорт не виконав угоду, досягнуту в Міністерстві інфраструктури з посадовими особами аеропорту та нинішнім гендиректором аеропорту паном Рябікіним у березні цього року», – йдеться в повідомленні.

У компанії наголосили, що «Бориспіль» позбавив українських пасажирів доступу до дешевих авіаквитків.

«В результаті у Ryanair немає вибору, окрім як скасувати 4 нових київських маршрути та 7 нових львівських маршрутів, що призведе до втрати понад 500 тисяч пасажирів і 400 робочих місць», – додали в компанії.

Також лоукостер вибачився перед клієнтами, які вже забронювали рейси, та пообіцяв повернути кошти за квитки.

Як повідомляв Інформаційний Акцент,  після довгих перемовин 5 липня гендиректор «Борисполя» Павло Рябікін повідомив, що українська сторона підписала договір з Ryanair.

6 липня з’явилась інформація, що «Бориспіль» підписав свою версію договору з Ryanair, в якій не враховано окремі вимоги авіаперевізника.

У свою чергу, Ryanair не погодився на умови обслуговування, які йому запропонував аеропорт «Бориспіль» в своїй версії двостороннього договору.

За словами Рябікіна, «Бориспіль» не може врахувати всі вимоги компанії Ryanair, бо це коштуватиме йому 2 мільярди збитків на рік.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ