На офіційному сайті авіаперевізника зникла можливість придбати квитки з нашої держави до країн Європи і назад

Попри сподівання українського уряду, ірландський лоукостер Ryanair не планує відновлювати переговори щодо початку польотів з України,  передає InfoResist.

«Спасибі за ваше повідомлення, але нам більше нема чого додати до нашого прес-релізу від 10 липня», – відповіли у прес-службі авіакомпанії на запитання про те, чи отримували у Ryanair пропозицію щодо відновлення переговорів щодо України і чи планує авіакомпанія до них повертатися.

Крім того, на офіційному сайті Ryanair остаточно зникла можливість придбати квитки з нашої держави до країн Європи і назад. Перевізник також повністю прибрав зі свого меню вибору напрямків Україну.

За запитом «Київ» чи «Львів» на сайті відображається інформація, що відповідні міста не знайдені.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 липня компанія Ryanair оголосила про скасування свого запланованого виходу на ринок України після того, як аеропорт «Бориспіль» порушив угоду, що її досягнули в березні цього року в Мінінфраструктури з посадовими особами летовища та його нинішнім гендиректором Рябікіним.

Комерційний директор Ryanair Девід О’Брайен заявив, що Україна «не є достатньо зрілим або надійним місцем для інвестицій потужного авіафлоту Ryanair».

У свою чергу, директор українського летовища Павло Рябікіна заявив, «Бориспіль» не може врахувати всі вимоги компанії Ryanair, бо це коштуватиме йому 2 мільярди збитків на рік.

Водночас голова Кабміну Володимир Гройсман заявив, що Україна спробує відновити переговори з авіаперевізником про польоти до України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ