Авіаперевізник зайде в Україну восени 2018 року

Головний юрист і секретар ірландського бюджетного перевізника Ryanair Юліуш Коморек підтвердив, що Україна стане новим напрямком для компанії, а рейси почнуть виконуватися з осені 2018 року. Про це інформує польське вилання Fly4free.

На питання про те, яка чергова країна, куди раніше не літав перевізник, і де незабаром з’явиться Ryanair, Юліуш Коморек відповів: «Є така країна на сході від Польщі. Мова, очевидно, про Україну».

На питання про те, чи підтверджує він слова міністра інфраструктури Володимира Омеляна про те, що авіакомпанія почне літати в Україну вже восени одночасно в Київ і Львів, Коморек відповів: «Це реальний термін, і сподіваюся, що так і станеться. У даний момент узгоджуються деталі угоди».

Щодо майбутніх маршрутів з України Коморек повідомив, що вони не будуть збігатися з тими, які були оголошені навесні минулого року, коли вперше анонсувався прихід лоукостера в Україні.

«Будуть певні зміни в цьому розкладі. Але точно будуть запущені польоти з України в Польщу», – поінформував він.

Нагадаємо, днями міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував нову дату виходу ірландського лоукостера Ryanair на український ринок. За його словами, бюджетний перевізник почне літати в Україну з осені 2018 року.

Раніше Володимир Омелян обіцяв, що ірландський лоукостер може вийти на український ринок вже в січні-лютому 2018 року. Тоді він також заявив, що переговори з Ryanair перебувають на завершальній стадії.

Як відомо, 10 липня 2017 року компанія Ryanair оголосила про скасування свого запланованого виходу на ринок України після того, як аеропорт «Бориспіль» порушив угоду, що її досягнули в березні цього року в Мінінфраструктури з посадовими особами летовища та його нинішнім гендиректором Рябікіним.

Комерційний директор Ryanair Девід О’Брайен заявив, що Україна «не є достатньо зрілим або надійним місцем для інвестицій потужного авіафлоту Ryanair». При цьому він висловив жаль, що аеропорт Львова став жертвою рішення «Борисполя».