У травні найбільша італійська авіакомпанія повернулася в Україну з регулярними рейсами з аеропорту «Жуляни»

Лоукостер Ryanair планує купити італійську авіакомпанію Alitalia. Про це повідомив головний фінансовий директор ірландського перевізника Ніл Сорахан, передає Reuters.

У компанії Alitalia вже двічі призначали тимчасові адміністрації, також вона почала процедуру банкрутства, яка призведе до того, що її продадуть або розформують.

Ryanair подав попередню заявку на придбання компанії. Жодних інших подробиць він не уточнив.

Головний виконавчий директор компанії Майкл О’Лірі в червні заявив, що Ryanair боротиметься за контрольний пакет акцій Alitalia, якщо буде ухвалено рішення про інвестиції в неї. Однак, за його словами, він би дуже хотів співпрацювати з бізнесом, а не купувати його.

Нагадаємо, у травні стало відомо, що найбільша італійська авіакомпанія Alitalia повернулася в Україну з регулярними рейсами з аеропорту «Жуляни».

Парк літаків Alitalia – один із наймолодших у світі, середній вік авіалайнерів становить близько 8 років. Загалом в компанії налічується більше 120 літаків.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що впродовж наступних кількох тижнів мають завершитися перемовини між Україною та ірландським лоукостером Ryanair.

Нагадаємо, 10 липня компанія Ryanair оголосила про скасування свого запланованого виходу на ринок України після того, як аеропорт «Бориспіль» порушив угоду, що її досягнули в березні цього року в Мінінфраструктури з посадовими особами летовища та його нинішнім гендиректором Рябікіним.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ