Квитки неможливо придбати як в/з «Борисполя», так і в/з аеропорту «Львів»

На офіційному сайті ірландського лоукостера Ryanair зникла можливість придбання квитків у напрямку в та з аеропортів «Бориспіль» та «Львів», передає Економічна правда.

Так, при спробі вибрати квиток на доступні для польотів дати, в рядку календаря відсутні активні гіперпосилання з ціною квитка.

Як повідомляв Інформаційний Акцент,  після довгих перемовин 5 липня гендиректор «Борисполя» Павло Рябікін повідомив, що українська сторона підписала договір з Ryanair.

6 липня з’явилася інформація, що «Бориспіль» підписав свою версію договору з Ryanair, в якій не враховані окремі вимоги авіаперевізника.

У свою чергу, лоукостер Ryanair не погодився на умови обслуговування, які йому запропонував аеропорт «Бориспіль» в своїй версії двостороннього договору.

За словами Рябікіна, «Бориспіль» не може врахувати всі вимоги компанії Ryanair, бо це коштуватиме йому 2 мільярди збитків на рік.

Гендиректор українського аеропорту уточнив, що серед вимог, що їх висунула компанія Ryanair, є незаконні та неможливі. Серед іншого:  безкоштовні аеронавігація, стійки реєстрації, стоянки для таксі, площі для реклами, безкоштовна оренда площ в терміналі, система прийому багажу, офіси для продажу авіаквитків, а також безкоштовна земля для будівництва готелю, єдина ставка аеропортового збору на пасажира на 4 роки у розмірі 7,5 доларів, виплата аеропортам 35% із доходів магазинів duty-free, 60-денне кредитування з боку аеропорту.

Таким чином, Рябікін припускає, що контракт з ірландським лоукостером можуть і не підписати. Він також уточнив, що всі пасажири зможуть повернути вже придбані квитки та отримати сплачені за них кошти.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ