Жорстка лінія з боку ЄС може змусити Британію відповісти «тією ж монетою» через національні правила

Якщо великі авіакомпанії, що базуються у Великій Британії, хочуть здійснювати перельоти по всьому європейському континенту після виходу королівства з Євросоюзу, їм доведеться перенести свої штаб-квартири в інші країни ЄС або продати великі частки громадянам ЄС. Про це повідомляє Дзеркало тижня з посиланням на The Guardian.

Серед авіакомпаній, яким доведеться переїхати, ймовірно, опиняться британський лоукостер EasyJet та ірландський Ryanair.

Виконавчим директорам під час приватних зустрічей з європейськими чиновниками повідомили, що для збереження рейсів з Мілана і Парижа їм необхідна велика база на території ЄС. Також більша частина їхнього капіталу повинна перебувати у власності громадян ЄС.

Жорстка лінія з боку ЄС може змусити Британію відповісти «тією ж монетою» через національні правила. Лондон може поставити європейські авіалінії в аналогічну скрутну ситуацію, щоби змусити їх вкладати гроші в створення британських дочірніх компаній і тим самим інвестувати в британську економіку.

Раніше видання Bloomberg повідомляло, що великі міжнародні банки в Лондоні готуються до переїзду через Brexit. І головними напрямками для них стануть Дублін і Франкфурт.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, вже 29 березня прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей застосує статтю 50 Договору про ЄС, чим розпочне процедуру виходу країни з Євросоюзу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ