Польща прийняла політика в рамках процедури реадмісії

Колишнього президента Грузії та лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі 12 лютого депортували до Польщі чартерним літаком, що належить офшорній компанії Президента України Петра Порошенка. Про це написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат України Ігор Луценко.

«Саакашвілі був вивезений до Польщі чартерним рейсом, який виконав літак Beechcraft Premier I, бортовий номер UR-USA. Власником цього літака є офшорна компанія з Панами Sky Center Holding Corp., яка належить (барабанний дріб) Петру Олексійовичу Порошенку», – написав він.

https://www.facebook.com/igor.lutsenko/posts/1781114998579148

У соцмережі бурхливо відреагували на цю інформацію. Користувачі залишили коментарі: «Треба тепер цілодобово стежити за цим літаком. Наступним рейсом буде тікати сам Пеця», «Феєрично», «Що толку дивитися, коли не можна доторкнутися?», «Може ще прикордонна служба з держбюджету заплатила Петру Олексійовичу за використання літака!».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, один з лідерів «Руху нових сил» Юрій Дерев’янко 12 лютого повідомив, що невідомі люди в масках і з написами на куртках «Державна прикордонна служба» затримали Міхеїла Саакашвілі в ресторані «Cулугуні» в Музейному провулку в Києві. Дерев’янко додав, що Саакашвілі повезли на «білому бусі з номером АА0121СН».

Згодом речник ДПСУ Олег Слободян підтвердив, що екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі депортували до тієї країни, звідки він прибув, порушуючи українське законодавство, тобто до Польщі.

Польща прийняла політика в рамках процедури реадмісії.