Mass-meeting in front of the Parliament of Georgia. Georgian cultural workers, politicians, the Parliament deputies and the President of Georgia Mikhail Saakashvili spoke at the meeting. August 12, 2008. Tbilisi. Georgia.
Зубко розкритикував Саакашвілі за відсутність в Одесі в умовах негоди

Знаний в Україні любитель критики сам став об’єктом для осуду. В Мінрегіонбуді наголосили, що під час негоди очільники областей мають перебувати на своїх робочих місцях. Водночас, голова Одещини Міхеїл Саакашвілі наразі перебуває на Харківщині, передає Інтерфакс-Україна.

«При такій ситуації в області голова адміністрації повинен перебувати на місці», –сказав Віце-прем’єр – міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко.

Заступник голови Одеської ОДА Володимир Жмак, у свою чергу, зазначив, що голова обладміністрації зараз перебуває в Харкові, але в ніч з неділі на понеділок під його керівництвом в Одесі засідав оперативний штаб.

Раніше Саакашвілі на своїй сторінці в Facebook написав, що всі служби міста працюють справно і ситуація перебуває під контролем Жмака. Він також заявив, що проводить наради телефоном і додав, що ухвалив рішення їхати в Харків, порадившись зі штабом в Одесі.

У понеділок Саакашвілі проводить у Харкові черговий антикорупційний форум.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в Україні вирує негода. Зокрема, роботу 10 морських портів в України працюють з обмеженнями.

У зв’язку з рясними снігопадами ухвалено рішення про заборону руху автотранспорту дорогами у Миколаївській, Одеській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях. На низці доріг діє лише обмеження руху. У ніч на понеділок голова Одеської області Міхеїл Саакашвілі постановив повністю закрити трасу «Одеса-Київ».

За даними Гідрометцентру, сьогодні в Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Черкаській, Полтавській, Харківській та Сумській областях очікують надзвичайно складні погодні умови: сильні снігопади, завірюхи, замети за швидкості вітру 17-22 м/с.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ