Невідомі в масках затримали Саакашвілі в ресторані «Cулугуні» в Музейному провулку в Києві

Екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, якого силовики затримали 12 лютого в одному зі столичних ресторанів, депортували до тієї країни, звідки він прибув, порушуючи українське законодавство, тобто до Польщі. Про це написав на своїй сторінці у Facebook речник Держприкордонслужби Олег Слободян.

«У відповідності до… судових рішень… дана особа перебувала на території України незаконно, а тому, із дотриманням усіх юридичних формальностей була повернута до країни, звідки прибула, порушуючи вітчизняне законодавство», – написав він.

Слободян нагадав, що 22 вересня 2017 року Мостиський суд Львівської області визнав Міхеїла Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України.

З січня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва відмовив Саакашвілі у позовних вимогах до Державної міграційної служби у визнанні його біженцем.

5 лютого Київський апеляційний адмінсуд повторно не задовольнив скаргу політика на рішення Міграційної служби про відмову в оформленні документів про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

«У відповідності до наведених вище судових рішень дана особа перебувала не території України незаконно, а тому із дотриманням усіх юридичних формальностей була повернута до країни, звідки прибула, порушуючи вітчизняне законодавство», –написав речник Держприкордонслужби.

Щодо ситуації з М.СаакашвіліСьогодні, 12 лютого, військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з представниками…

Gepostet von Oleh Slobodyan am Montag, 12. Februar 2018

Раніше генпрокурор Юрій Луценко заявляв, що у Саакашвілі будуть кілька варіантів, якщо він не отримає політичного притулку в Україні.

«Якщо суд визнає, що він не має права на політичний притулок в Україні, виникне декілька можливостей для нього. Перша – добровільне повернення в будь-яку з обраних ним країн, наприклад, в Нідерланди, де проживає його сім’я. Наскільки мені відомо, у Нідерландах підтвердили готовність прийняти його за процедурою возз’єднання сімей (Family Union)», – сказав він.

«Друга можливість – добровільна або примусова депортація в одну з обраних ним країн, або в країну, з якої він нелегально перетнув український кордон – тобто Польща. А також екстрадиція на вимогу генеральної прокуратури Грузії», – додав Луценко.

Як відомо, один з лідерів «Руху нових сил» Юрій Дерев’янко 12 лютого повідомив, що невідомі люди в масках і з написами на куртках «Державна прикордонна служба» затримали Міхеїла Саакашвілі в ресторані «Cулугуні» в Музейному провулку в Києві. Дерев’янко додав, що Саакашвілі повезли на «білому бусі з номером АА0121СН».

https://www.facebook.com/sergeygaiday/posts/10214849953143265

На Facebook-сторінці Саакашвілі з’явилося відео затримання.

Gepostet von Mikheil Saakashvili am Montag, 12. Februar 2018

Викрадення Саакашвілі

Відео від випадкових свідків викрадення Михайла Саакашвілі!–Видео от случайных очевидцев похищения Михаила Саакашвили!

Gepostet von Mikheil Saakashvili am Montag, 12. Februar 2018