Саакашвілі
Прокуратура викликала Саакашвілі на допит

Прокуратура Київської області викликала на допит голову Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, повідомляє прес-служба прокуратури.

Прокуратура Київської області висловила подяку Саакашвілі за надану інформацію щодо високопоставлених корупціонерів на Київській митниці, які, за попередньою інформацією, отримують надприбутки через маніпулювання вартості розмитнення товарів на різних митницях, зокрема, і функціювання так званої «горіхової мафії».

Процесуальний керівник прокуратури Київської області викликав голову Одещини для надання інформації щодо відомих йому корупційних правопорушень.

Нагадаємо, 15 січня Саакашвілі заявив, що «горіхову мафію» покривають столичні співробітники МВС і прокуратури.

«Після того, як Одеська митниця, прокуратура і обладміністрація відмовилися брати участь у щорічній традиційній грі «горіхової мафії» ця мафія почала діяти прямо з Києва», – розповів він на своїй сторінці у Facebook.

«Після того, як Одеська митниця розмитнила один з вантажів без жодних хабарів і трейлер повіз його на румунський кордон, під час однієї із зупинок йому пробили колеса і на нього напала група, яка представилася працівниками прокуратури і МВС з Києва, які забрали вантаж. Тобто ці працівники проїхали 8 годин за свої гроші при скромній зарплаті 3-4 тис. гривень, щоби не дати своїм співгромадянам нормально вести бізнес», – зазначив він.

Відреагувавши на звернення бізнесмена, Саакашвілі проник на склад правоохоронців і повернув йому товар.

«Ми, разом з Юлією Марушевською і керівником маленької місцевої компанії, яка стала жертвою прокурорського свавілля, прийшли на склад, зламали двері і під свою відповідальність повернули їм вантаж», – заявив він.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ